Konference: Dotační a grantové programy a projekty pro MŠ

Jak získat a využít dotace na to, co potřebujete

Měsíčník Poradce ředitelky mateřské školy se v dubnu stane pořadatelem již 9. celostátní konference. Jejím stěžejním tématem je problematika dotací a grantů určených pro MŠ, jež souvisejí se zajištěním provozu školky, s oblastí dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků či s možností zapojit se do běžících projektů, které slouží zejména potřebám předškolních dětí.

 

Na toto školení již není možné se objednat. V případě Vašeho zájmu o další konání, kontaktujte náš zákaznický servis zde. Děkujeme.

Termín: 18. 4. 2016
Cena 2 290 Kč
bez DPH

Pokud se z jedné školy či organizace přihlásí 2 a více účastníků, získává každý z nich 15% slevu ze vstupného!

 

Program konference seznámí účastníky s nabídkou klíčových tuzemských i zahraničních dotačních a grantových programů určených pro potřeby MŠ, s možnostmi a pravidly jejich čerpání, s výstupy konkrétních projektů a v neposlední řadě upozorní i na časté chyby, jichž se žadatelé o dotaci i její příjemci dopouštějí.

 

Program konference:

08:00 – 08:45  Registrace účastníků + ranní coffee break

08:45 – 09:20  Slavnostní zahájení konference a představení partnerů
(Mgr. Šárka Kociánová, šéfredaktorka časopisu Poradce ředitelky mateřské školy)

 

09:20 – 10:50  OPVV a příležitosti pro MŠ

(Mgr. Jitka Baťková)

 

10:50 – 11:00  Přestávka
                               
11:00 – 12:00  Principy a praktické aspekty mezinárodní spolupráce pro MŠ

(Mgr. Martin Synkule, MA)

 

12:00 – 12:55  Oběd

 

13:00 – 14:00  Dotační projekt v ohrožení – jak eliminovat riziko vrácení dotace 

(Mgr. Jana Valová)

 

14:00 – 14:10  Přestávka

 

14:10 – 14:40  Grantový program Zahrada hrou s Nadací Proměny
(Mgr. Petra Hrubošová)

 

14:40 – 15:10  Projekty dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků – Rytmus 
(Mgr. Pavla Baxová) 

 

15:10 – 15:40  Nízkoprahové předškolní kluby – Člověk v tísni
(Mgr. Martina Francuchová)

 

15:40 – 16:10  Zkušenosti s rozvojovými projekty – Alfa Human Service 
(Mgr. Martina Chmelová, Mgr. Ivana Liedermanová)

 

16:10 – 16:35  Odpolední občerstvení s kávou

 

16:35 – 17:00  Losování o zajímavé ceny a závěrečné slovo

                                                                                                                  Změna programu vyhrazena.

Akce se koná v prostorách luxusního 4* hotelu Artemis, U Sluncové 14, Praha 8, který je součástí hotelového komplexu (společně s hotely Olympik a Tristar).

 

Doprava:

Metrem do stanice Invalidovna (linka B), poté asi 5 minut pěšky.

Tramvají č. 3 nebo 8 do zastávky Invalidovna, poté asi 4 minuty pěšky.

Autem – parkovat lze na parkovišti přímo před hotelem.

 

Souřadnice Artemis:

50° 5' 54.3083519" N
14° 28' 14.4814682" E

 

Konferenční sál hotelu Artemis

 

Více informací o hotelu viz tento odkaz.

 

Cíl konference:

Konference si klade za cíl seznámit přítomné s nabídkou dotačních programů vypisovaných MŠMT (v dubnu by už navíc měly být k dispozici i "šablony", díky nimž je vyplňování žádostí o dotace mnohem snazší), ale též zajímavých dotačních a grantových počinů mezinárodních, do nichž se mohou české mateřské školy zapojit. Kromě toho účastníci konference zjistí, na co dbát, co neopomenout, čeho se vyvarovat a jakých chyb se vystříhat, aby nemuseli získané finanční prostředky vracet.

Komu je konference určena:

Ředitelkám, ředitelům i vedoucím učitelkám mateřských škol a předškolních zařízení zajišťujících vzdělávání dětí. Inspiraci však mohou načerpat i řadoví pedagogové MŠ či 1. stupně ZŠ.

Další informace:

Každý účastník naší konference obdrží CERTIFIKÁT, který může využít jako doklad o doplňkovém odborném vzdělávání. V ceně konference jsou podkladové materiály, dárkové tašky, občerstvení v průběhu konference a teplý oběd. Obchodní podmínky jsou dispozici zde.

Nakladatelství Forum je členem Asociace institucí vzdělávání dospělých od roku 2011

Semináře
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627
28
2930
«  duben 2017  »

Vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT

Oblíbené
akciová společnostakvizicearchivacebenefitybezpečnost prácebezúhonnostbozpcestovní náhradyclocontrollingdaň z přidané hodnotydanědaně z příjmudaňové přiznánídaňový řáddaňový rájdelegovánídotace eudotazníkydovolenáDPČdphDPPdružstvo důchodové pojištěníe-commercee-shopekologieelektronická fakturaceelektronická poštaelektronický podpisenergetikaExcelexekuceexportfinanční analýzafinanční controllingfinanční plánováníhodnocení zaměstnancůimportinkluzeinsolvenceinspekce praceinvesticeit manažerjednatelkolektivní vyjednáváníkomanditní společnost komunikacekomunikační dovednostikorespondencekoučinkkurzarbeitlikvidacelogistikamarketingmentoringmonitoringmotivace zaměstnancůmzdynáhrada mzdynemocenskánový občanský zákoníkobčanský soudní řádobchodní sděleníochranná známkaodboryodpadové hospodářstvíodpadyodpisyodpočet daněodpovědnost offshoringoperační program podnikání a inovaceosobní údajeosvčoutsourcingpatentpersonalistikapočítačové dovednostipodnikání na internetupojištěníPowerPointpožární ochranapracovní právopracovní úrazypřeměny obchodních společnostíproject managementprůmyslový vzorprvní pomocpublic relationsřízení zásobsouběh funkcíspamspisová službaspolečnost s ručením omezeným spotřebitelské soutěžestatutární zástupcestavební zákonstimulace pracovníkůstrategie podnikuŠvarcsystémteleworkingubytovací zařízeníúčetnictvíveřejné zakázkyvyjednávánívýpočet nemocenskévysílání pracovníků do zahraničívzory dopisůvzory smluvWordzahraniční obchodzákon o obchodních korporacíchzákoník prácezaměstnávání cizincůzpětná vazba