Seminář: LOGISTIKA: EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ ZÁSOB (2)

Ekonomická krize odhalila existující neefektivity a plýtvání ve výrobních a logistických systémech českých firem. Přitom logistika je klíčovou součástí strategie celého podniku.

Na toto školení již není možné se objednat. V případě Vašeho zájmu o další konání, kontaktujte náš zákaznický servis zde. Děkujeme.

Přednáší: Petr Karkovský

Termín: 27. 1. 2010
Místo: Praha 4 City
Cena 4 950 Kč
bez DPH

Program:

 

·       Podniková ekonomika

·       Zásady řízení zásob

·       Klasifikace zásob

·       Druhy poptávky

·       Okamžitá a průměrná zásoba

·       Bod rozpojení objednávkou zákazníka

·       Principy řízení zásob při závislé poptávce

·       Objednací systémy

·       Plán potřeby dodávek a hlavní výrobní plán

·       Stanovení velikosti dávky

·       Řízení zásob sortimentu

·       Stanovení pojistné zásoby

Akce se koná v prostorách Konferenčního centra City, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4 – Pankrác. 

 

Doprava:

Metrem na stanici metra C – Pankrác, dále pak pěšky cca 50 m. Jedná se o nízkou stavbu s nápisem Konferenční centrum City. Směrovky k příslušnému sálu budou viditelně umístěny u vchodu do budovy.

Parkovat lze přímo v okolí konferenčního centra, popř. v garážích OC Arkády-Pankrác (zdarma pouze 3 hodiny).

 

 

 

Cíl semináře:

Logistika je organizace, plánování, řízení a výkon toků zboží vývojem a nákupem počínaje, výrobou a distribucí podle objednávky finálního zákazníka konče tak, aby byly splněny všechny požadavky trhu při minimálních nákladech a minimálních kapitálových výdajích. Profesionálně zvládnuté řízení logistických procesů je často předpokladem úspěchu firmy.

Kurz se intenzivně věnuje specifickým otázkám optimalizace zásob a je prakticky zaměřen na osvojení teoretického zázemí, praktických metod a systémů řízení zásob. Účastníky uvede do logistiky a postupně je seznámí s finančními hledisky řízení zásob, druhy zásob a praktickými přístupy k jejich optimalizaci.

Pro detailní obsah semináře klikněte na záložku Program.

Komu je seminář určen:

Seminář "Logistika: efektivní řízení zásob" je určen střednímu managementu a firemním specialistů v oblasti nákupu, prodeje a logistiky. O problematiku se budou zajímat výrobní a obchodní společnosti, ale i některé organizace veřejného sektoru.

Podmínky účasti:

Jsou k vaší dispozici zde

Nakladatelství Forum je členem Asociace institucí vzdělávání dospělých od roku 2011

Semináře
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627
28
2930
«  duben 2017  »

Vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT

Oblíbené
akciová společnostakvizicearchivacebenefitybezpečnost prácebezúhonnostbozpcestovní náhradyclocontrollingdaň z přidané hodnotydanědaně z příjmudaňové přiznánídaňový řáddaňový rájdelegovánídotace eudotazníkydovolenáDPČdphDPPdružstvo důchodové pojištěníe-commercee-shopekologieelektronická fakturaceelektronická poštaelektronický podpisenergetikaExcelexekuceexportfinanční analýzafinanční controllingfinanční plánováníhodnocení zaměstnancůimportinkluzeinsolvenceinspekce praceinvesticeit manažerjednatelkolektivní vyjednáváníkomanditní společnost komunikacekomunikační dovednostikorespondencekoučinkkurzarbeitlikvidacelogistikamarketingmentoringmonitoringmotivace zaměstnancůmzdynáhrada mzdynemocenskánový občanský zákoníkobčanský soudní řádobchodní sděleníochranná známkaodboryodpadové hospodářstvíodpadyodpisyodpočet daněodpovědnost offshoringoperační program podnikání a inovaceosobní údajeosvčoutsourcingpatentpersonalistikapočítačové dovednostipodnikání na internetupojištěníPowerPointpožární ochranapracovní právopracovní úrazypřeměny obchodních společnostíproject managementprůmyslový vzorprvní pomocpublic relationsřízení zásobsouběh funkcíspamspisová službaspolečnost s ručením omezeným spotřebitelské soutěžestatutární zástupcestavební zákonstimulace pracovníkůstrategie podnikuŠvarcsystémteleworkingubytovací zařízeníúčetnictvíveřejné zakázkyvyjednávánívýpočet nemocenskévysílání pracovníků do zahraničívzory dopisůvzory smluvWordzahraniční obchodzákon o obchodních korporacíchzákoník prácezaměstnávání cizincůzpětná vazba