Seminář: Offshoring - Mezinárodní daňové plánování (3)

Jestli přemýšlíte nad legální offshore daňovou optimalizací, pak jste na správném semináři!

Citát: "Není nic nekalého na udržování své daňové povinnosti na co nejnižší možné míře. Dělají to všichni, bohatí i chudí a dělají to všichni správně. Nikdo nemá žádný veřejný závazek platit více než je zákonem požadováno. Daně jsou vynucené požadavky a ne dobrovolné příspěvky!"

Chcete přihlásit více účastníků z jedné organizace? V tom případě každý získá 15% slevu z ceny!

Na toto školení již není možné se objednat. V případě Vašeho zájmu o další konání, kontaktujte náš zákaznický servis zde. Děkujeme.

Přednáší: Ing. Ladislav Tyll, MBA, Ph.D.

Termín: 27. 1. 2011
Místo: Praha 4 City
Cena 4 950 Kč
bez DPH

Program celodenního semináře (9:00-15:30)

 

  • Analýza vnitropodnikových procesů vhodných pro offshoring
  • Přínosy kombinace outsourcingu s offshoringem
  • Zóny volného obchodu
  • Daňové ráje
  • Příklady nejúspěšnějších daňových rájů
  • Volba vhodné jurisdikce
  • Typové příklady podnikání v daňových rájích
  • Problematika transferových cen (metody, legislativa)
  • Využití offshoringu při expanzi na zahraniční (rozvíjející se) trhy s vysokou mírou protekcionismu

 

Akce se koná v prostorách Konferenčního centra City, Na Strži 1702/65, 140 62 Praha 4 – Pankrác. 

 

Doprava:

Metrem na stanici metra C – Pankrác, dále pak pěšky cca 50 m. Jedná se o nízkou stavbu s nápisem Konferenční centrum City. Směrovky k příslušnému sálu budou viditelně umístěny u vchodu do budovy.

Parkovat lze přímo v okolí konferenčního centra, popř. v garážích OC Arkády-Pankrác (zdarma pouze 3 hodiny).

 

 

 

Cíl semináře:

Motto: "Ne každý to chce udělat, ale je dobré o tom vědět. Prostě být připraven".

Kdo přemýšlí nad daňovou optimalizací, hledá způsob, jak tyto nedobrovolné poplatky státu legálně minimalizovat. Nabízený kurz může být určitým manuálem, jak toho dosáhnout prostřednictvím využití daňových rájů. Daňová optimalizace však není jediným benefitem, který tyto státy nabízejí. Příznivé podnikatelské podmínky v offshore centrech mohou být i cestou, jak získat konkurenční výhodu při expanzi         s vaším zbožím na rozvíjející se trhy s vysokou mírou protekcionismu.

Současný nedostatek ve státních pokladnách především rozvinutých ekonomik              s největší pravděpodobností povede k postupnému zvyšování daňové zátěže firem. Existuje však celá řada plně legálních možností, jak efektivně řídit velikost svého daňového základu anebo jak zcela přenést své sídlo podnikání mimo území ČR do států s příznivější daňovou politikou.

Jedním ze základních požadavků na takovéto podnikání je jeho bezpečnost. Je tedy třeba věnovat náležitou pozornost výběru vhodné jurisdikce a právní formě podnikání. Na světě neexistuje universální „daňový ráj“, jehož prostřednictvím by bylo možné minimalizovat své daňové odvody z jakékoli činnosti. Zároveň je třeba plně respektovat legislativu všech států, ve kterých hodlá vaše firma podnikat. Obzvlášť přísné jsou podmínky stanovení tzv. transferových cen.

Klikněte zde pro detailní Program semináře.

Komu je seminář určen:

Seminář Offshoring: Mezinárodní daňové plánování je určen majitelům firem, podnikatelům a finančním manažerům. 

Další informace:

Jako účastník kurzu obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který můžete využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání. V ceně semináře jsou podkladové materiály, občerstvení v průběhu kurzu a teplý oběd. Obchodní podmínky jsou k vaší dispozici zde

Nakladatelství Forum je členem Asociace institucí vzdělávání dospělých od roku 2011

Semináře
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627
28
2930
«  duben 2017  »

Vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT

Oblíbené
akciová společnostakvizicearchivacebenefitybezpečnost prácebezúhonnostbozpcestovní náhradyclocontrollingdaň z přidané hodnotydanědaně z příjmudaňové přiznánídaňový řáddaňový rájdelegovánídotace eudotazníkydovolenáDPČdphDPPdružstvo důchodové pojištěníe-commercee-shopekologieelektronická fakturaceelektronická poštaelektronický podpisenergetikaExcelexekuceexportfinanční analýzafinanční controllingfinanční plánováníhodnocení zaměstnancůimportinkluzeinsolvenceinspekce praceinvesticeit manažerjednatelkolektivní vyjednáváníkomanditní společnost komunikacekomunikační dovednostikorespondencekoučinkkurzarbeitlikvidacelogistikamarketingmentoringmonitoringmotivace zaměstnancůmzdynáhrada mzdynemocenskánový občanský zákoníkobčanský soudní řádobchodní sděleníochranná známkaodboryodpadové hospodářstvíodpadyodpisyodpočet daněodpovědnost offshoringoperační program podnikání a inovaceosobní údajeosvčoutsourcingpatentpersonalistikapočítačové dovednostipodnikání na internetupojištěníPowerPointpožární ochranapracovní právopracovní úrazypřeměny obchodních společnostíproject managementprůmyslový vzorprvní pomocpublic relationsřízení zásobsouběh funkcíspamspisová službaspolečnost s ručením omezeným spotřebitelské soutěžestatutární zástupcestavební zákonstimulace pracovníkůstrategie podnikuŠvarcsystémteleworkingubytovací zařízeníúčetnictvíveřejné zakázkyvyjednávánívýpočet nemocenskévysílání pracovníků do zahraničívzory dopisůvzory smluvWordzahraniční obchodzákon o obchodních korporacíchzákoník prácezaměstnávání cizincůzpětná vazba