Celostátní soutěž o dětské hřiště v hodnotě čtvrt milionu korun je v plném proudu

30. 3. 2017

Nakladatelství FORUM ve spolupráci se společností Bonita Group Service, specialistou na dětská hřiště na klíč, pořádá od února do konce září 2017 velkou celostátní soutěž pro mateřské školy. Soutěž organizuje odborný časopis pro management MŠ – Poradce ředitelky mateřské školy.

Cílem projektu je podpořit mateřské školy a jejich zřizovatele v motivaci dětí, případně i jejich rodičů a blízkých, k zapojení do aktivit určených ke zvýšení kvality životního prostředí i vlastního života v obci, kde se mateřská škola nachází. Hlavní výhrou je exkluzivní zařízení dětského hřiště v hodnotě čtvrt milionu korun od společnosti Bonita Group Service.

Mateřské školy z celé České republiky mají jedinečnou možnost soutěžit se svými environmentálními projekty o zařízení dětského hřiště. Projekty ohodnotí odborná porota, přihlížet bude jak k originalitě, inovaci a kvalitě zpracování zaslaných výstupů, tak i k míře zapojení dětí a jejich blízkých.

Vítěz bude slavnostně vyhlášen na tradiční podzimní konferenci konané pod záštitou časopisu Poradce ředitelky mateřské školy, který v Nakladatelství FORUM vychází již šestým rokem.

Informace o soutěži se společností Bonita Group Service naleznete zde. Registrace je nezávazná. Nepropásněte svou šanci!