České firmy přivážejí do Číny nejmodernější biotechnologie

20. 6. 2014

Čína má obrovský ekonomický potenciál, pro Českou republiku je prioritní zemí z hlediska obchodu a investic. Číňané mají zájem o moderní technologie, na jejichž dalším vývoji jsou ochotni se podílet.

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek otevřel v Su-čou Czech Tech China Center. Technologické firmy z České republiky chtějí navázat na výhodné podmínky, které jim Čína nabízí – odpuštění daní či bezcelní zónu.

Chystáte-li se rozšířit své aktivity a exportovat nebo importovat zboží či služby do Číny, přijďte na seminář Jak obchodovat s Čínou, který vám prostřednictvím exportních a importních rad a tipů na praktických příkladech pomůže chopit se příležitostí, které z rapidního růstu čínské ekonomiky plynou.

Naučte se, jak prověřit vašeho čínského partnera a načerpejte informace o silných a slabých stránkách čínské ekonomiky, jejich příležitostí a hrozeb, které z toho pro vaše podnikání plynou.

Seminář povede Jan Hebnar, zkušený lektor, který působil jako diplomat v Pekingu. Zúčastnit se ho můžete v pátek 11. července v Praze.