CzechStarter dává šanci novým start-upům

17. 3. 2017

Novým českým společnostem, které bývají často označovány jako start-upy, se blýská na lepší časy. Tréninkový program agentury CzechInvest zvaný CzechStarter jim nabízí celkem 13,1 milionu korun. V rámci sedmiměsíčního programu se firmám dostane rad od celé řady odborníků z oblasti managementu, marketingu a řízení společnosti.

Jako přidaná hodna pro ty nejúspěšnější poslouží dvoutýdenní pobyt v Silicon Valley, a to s 75% až 100% krytím nákladů. Zájemci se mohou do programu hlásit mezi 15. a 30. dubnem 2017. Podmínky přihlášení a bližší informace o programu CzechStarter přiblíží agentura CzechInvest v rámci své návštěvy českých regionů. Tato setkání jsou plánovaná na březen a duben. Jednotlivé start-upy mohou získat více než 500 tisíc korun na rozjezd jejich podnikání.

Potřebujete se zdokonalit ve světě financí? Přinášíme vám jedinečný kurz Profesionální finanční řízení 2017, který je sestavený na míru těm, kteří potřebují prohloubit znalosti a dovednosti ve finančním řízení. Vylepšete vaše schopnosti zajišťovat a získávat kapitál vaší firmě a efektivněji pracovat s jejími financemi.