Průmyslu svítí zelená - ekologické povinnosti firem polevují

14. 9. 2012

Změny zákonů a vyhlášek ministerstva životního prostředí slibují finanční úspory v řádu miliard korun a méně administrativy kolem odpadového hospodářsví firem.

Jak informovaly 12. 9. 2012 Hospodářské noviny, cílem těchto změn je odstranit nadbytečnou administrativní zátěž a řadu redundantních formálních opatření jdoucích často nad rámec požadavků Evropské unie, která se firmám velmi prodražují. Průmyslu se tak rozvážou ruce a napomůže ekonomickému růstu. Zástupci průmyslu takové kroky vítají. Řada opatření však zůstává zachována a od září vstupují v platnost nové zákony týkající se ekologického počínání firem, za jejichž porušování hrozí vysoké pokuty.

Potřebujete se v této složité, neustále se měnící problematice dobře zorientovat? Hledáte optimální řešení konkrétního problému v praxi? Přijďte se poradit na náš seminář, který vám veškeré aktuální legislativní změny přehlednou formou představí a kde se dozvíte, jak se lze připravit na případnou kontrolu ze strany úřadů. 

Seminář Aktuální změny ekologických povinností pořádáme ve středu 19. září 2012 od 9,00 v Praze. Přednášet a odpovídat na vaše dotazy bude pan Ing. Zdeněk Fildán, lektor kurzů legislativy životního prostředí, podnikový ekolog a odborný poradce. Bližší informace a možnost přihlásit se na seminář naleznete pod tímto odkazem zde.