Jak dosáhnout profesionální úrovně práce s počítačem

20. 9. 2013

Kancelářský balík programů Microsoft Excel, Word a PowerPoint se stal neodmyslitelným každodenním společníkem pracovníků většiny firem. Jejich ovládání na běžné uživatelské úrovni je dnes považováno za nedílnou součást počítačové gramotnosti. Každý z těchto editorů však nabízí mnohem širší škálu využití, než je běžným uživatelům známo. A ten, kdo se nebojí překročit hranice své dosavadní zkušenosti, rozhodně nebude litovat. Především ušetří spoustu času, protože se jeho práce zrychlí a snáze si poradí s případnými problémy.

Naše názorné a prakticky pojaté e-Semináře vám prostřednictvím elektronicky zaslaných lekcí pomohou překonat počáteční nesnáze a návodným způsobem vás provedou cvičeními se zvyšující se náročností z pokročilé až po profesionální úroveň. Dokonalé ovládání funkcí a stylů, které tyto editory nabízejí, práce s křížovými odkazy či multimediálním obsahem vám umožní produkovat vizuálně čisté a funkční výstupy.

Celý cyklus zahájíme e-Seminářem Jak pracovat v Excelu efektivněji a rychleji, jehož první lekci od nás obdržíte již v pátek 4. 10. 2013. Jako druhý bude následovat e-Seminář Jak pracovat v PowerPointu efektivněji a rychleji, který zahájíme v pátek 11. 10. 2013. Vše zakončíme e-Seminářem Jak pracovat ve Wordu efektivněji a rychleji, který odstartuje v pátek 25. 10. 2013.

Bližší informace o obsahu jednotlivých lekcí a objednávkový formulář naleznete na našich internetových stránkách http://www.forum-media.cz/vzdelavani