Nákupčí firem z Německa budou v Praze hledat nové dodavatele

26. 8. 2016

Německý svaz nákupčích (BME) ve spolupráci s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou (DTIHK) pořádají v Praze setkání nákupčích firem z Německa s dodavateli ze střední Evropy. Jak napovídá název akce „3rd CEE Procurement & Supply Forum“, letos půjde již o třetí ročník. Konat se bude 19. října 2016.

České firmy tak budou mít jedinečnou příležitost najít nové odbytiště pro své zboží a navázat mezinárodní spolupráci s některou z přítomných firem. V rámci této akce se návštěvníci budou moci těšit také na přednášky, diskuse a workshopy z oblasti logistiky, zahraničního obchodu a legislativy s nimi spojené. Návštěvníci si také budou moci poslechnout přednášku nákupčího společnosti BMW Group z Mnichova, který poradí, jak se stát dodavatelem světově úspěšných firem.

Zajímá vás logistika a především uskladňování? Chtěli byste se seznámit s ověřenými skladovými procesy a efektivně řídit Váš sklad? Ušetřete si čas i peníze! Zúčastněte se našeho semináře Řízení skladu a získejte praktické dovednosti, které budete ve své praxi potřebovat.