Nové dotační období 2014–2020 začne již za dva měsíce

31. 10. 2013

Získejte přehled o podobě jednotlivých dotačních programů a nových pravidlech, abyste se mohli důkladně připravit a rychle rozhodovat. Nejčerstvější informace načerpáte na našem webináři.

V nadcházejícím období se budeme moci ucházet o dotace z osmi hlavních operačních programů a dalších operačních programů v rámci příhraniční, nadnárodní a meziregionální spolupráce. Náš webinář je zaměřen především na operační programy určené firmám a podnikatelům, neboť právě ony by již neměly doznat žádné změny. V rámci webináře také zrevidujeme končící dotační období, zaměříme se na jeho přednosti i nedostatky a na ponaučení, které z tohoto vyplývá pro budoucnost. Kromě maxima dosavadních uvolněných informací o jednotlivých programech získáte také přehled o metodických změnách v podávání žádostí a při realizaci budoucích projektů

Webináře Dotační období 2014–2020 pro firmy se můžete zúčastnit online prostřednictvím svého PC v pátek 8. listopadu 2013 od 10,00. Novými dotačními programy Vás provede zkušený lektor pan ing. Martin Dítě, který se již řadu let zabývá dotacemi, odborným poradenstvím, přípravou a administrací jednotlivých projektů. Bližší informace o webináři naleznete pod tímto odkazem zde.