Otázka legálnosti souběhu funkcí znovu potrápí členy statutárních orgánů

14. 2. 2014

Od 1. 1. 2014 je souběh funkce člena statutárního orgánu a pracovního poměru opět značně problematický, jelikož zákon o obchodních korporacích nepřejal novelizovaná ustanovení obchodního zákoníku, která tuto častou praxi českých společností dovolovala.

Hledáte praktický návod, jak upravit práva a povinnosti člena statutárního orgánu ve smlouvě o výkonu funkce? Potřebujete mít přehled o právních a daňových souvislostech spojených s touto problematikou? Rádi byste dobře poznali a minimalizovali značná rizika, kterým jste vystaveni?

Zúčastněte se semináře Souběh výkonu funkce statutárního orgánu a pracovního poměru, který odborně povede Mgr. Klára Valentová, specialistka na pracovní a korporátní právo, jež se problematikou souběhu funkcí zabývá řadu let v rámci své advokátní praxe. Seminář pořádáme ve středu 5. března 2014 v Praze a ve čtvrtek 13. března 2014 v Brně. Bližší informace o pražském konání semináře najdete pod tímto odkazem zde. Na brněnský seminář se můžete přihlásit pod tímto odkazem zde.