Právnickou firmou pro veřejné zakázky je opět MT Legal

26. 11. 2015

Advokátní kancelář MT Legal s.r.o. získala podruhé za sebou nejvyšší ocenění „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“. Dále se v této prestižní anketě zařadila mezi velmi doporučované kanceláře v kategorii „Regionální kancelář“ a v kategorii „Právo informačních technologií“ se zařadila mezi doporučované kanceláře.

Letošní, již osmý ročník firemního žebříčku „Právnická firma roku 2015“ organizovaný společností EPRAVO.CZ, proběhl pod záštitou ministra spravedlnosti ČR JUDr. Roberta Pelikána a České advokátní komory.

Advokátní kancelář MT Legal se v soutěži pravidelně umisťuje mezi nejlepšími kancelářemi jak pro oblast veřejných zakázek, tak pro oblast práva informačních technologií. V roce 2012 získala kancelář ocenění „Právnická firma roku 2012 pro regionální kancelář“ a v roce 2014  „Právnická firma roku 2014 pro veřejné zakázky“.

Právní služby MT Legal jsou dostupné klientům po celém území České republiky, a to prostřednictvím kanceláří v Praze, Brně a Ostravě. Tomu odpovídá široké spektrum klientů z celé republiky, mezi které patří jak soukromé společnosti či jednotlivci, tak města, obce i instituce státní správy.

Výsledky soutěže byly slavnostně vyhlášeny 9. listopadu 2015 v prostorách Hotelu Internacional za účasti zástupců předních advokátních kanceláří a osobností justice a jsou nejen oceněním kvalit na poli poskytování právních služeb, ale také důležitým vodítkem pro širokou veřejnost. Na sestavení žebříčku Právnická firma roku 2015 se podílely nezávislá skupina hodnotitelů z řad firem, institucí a EPRAVO.CZ.

Advokátní kancelář MT Legal dlouhodobě spolupracuje také s časopisem Veřejné zakázky v praxi, který úspěšně pokračuje již třetím ročníkem. Dva z jejích partnerů jsou členy redakční rady časopisu.