Problémy se zaměstnanci? Nabízíme hned několik řešení!

14. 6. 2013

Lidé, jejich práce a nápady jsou stěžejním pilířem každé organizace. Pokud jsou ovšem dobře motivovaní a pracují ve prospěch zaměstnavatele.

Je velmi důležité umět si své zaměstnance správně vybrat, abychom neplýtvali svými silami, časem a investicemi do nevhodných kandidátů, kteří se neohřejí ani do konce zkušební doby. S tímto problémem vám poradí naše zkušená lektorka ing. Štěpánka Uličná, Ph.D. na semináři Správná praxe v recruitmentu zaměstnanců , který se bude konat ve čtvrtek 11. července 2013 v Praze.

Naopak ukončování pracovního poměru v souladu se zákoníkem práce se věnuje seminář Jak ukončit pracovní poměr a neskončit u soudu, který jsme naplánovali na čtvrtek 25. července 2013 taktéž do Prahy. Problematikou výpovědí a dohod o ukončení pracovního poměru vás provede JUDr. Jaroslav Stránský, odborník na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Nespokojený zaměstnanec dokáže svému chlebodárci mnohdy pořádně znepříjemnit život. Kontroverzní činnost Edwarda Snowdena, který médiím prozradil tajné informace o sledování internetu, připomíná poměrně dost častý jev, kdy odcházející zaměstnanec díky svým počítačovým dovednostem poškodí společnost, v níž dosud pracoval. Jak se bránit podobným případům vám poradíme na semináři IT a zaměstnanec jako vnitřní bezpečnostní riziko každé organizace, který pořádáme ve středu 17. července 2013 v Praze. Seminář povedou odborníci na právo ICT Mgr. Barbora Gaveau, LL.M. a JUDr. Karel Kodeda.

Pokud byste se rádi zaměřili na prevenci ve smyslu navazování a udržování dobrých vztahů se zaměstnanci a potřebujete si osvojit nějaké techniky k jejich motivaci, nabízíme vám webinář Systém trvalého zlepšování v organizaci, který můžete zhlédnout již 19. června na svých počítačích, a e-Seminář Zpětná vazba, mentoring, koučink, jehož první lekci vám zašleme 4. července 2013. Autorkou a lektorkou bude v obou případech ing. Štěpánka Uličná, Ph.D.