Revoluce ve světě logistiky

24. 4. 2017

O tom, že je logistika jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví dnešní doby, snad není pochyb. Řada firem si uvědomuje sílu a potenciál dobře zvládnuté přepravy nejen svých produktů, ale především také rychlé a efektivní zásobování, bez kterého by výroba nejednoho podniku často stála.

Díky odborné konferenci „Zóna logistika 4.0: Revoluce začíná“ pořádané magazínem Logistika a mediálním domem Economia si mohli účastníci poslechnout nejen rady svých zkušenějších kolegů z Čech i zahraničí, ale zároveň se mohli přesvědčit o tom, že moderní technologie se dají využít i v oblasti skladování. Ve skladu budoucnosti najdete nejen automatické vozíky či drony, ale skladníci budou moci využít také speciální brýle, které pomocí barev identifikují balík určený k expedici. Ačkoliv se někomu může „sklad 4.0“ zdát futuristickou vizí, v řadě podniků již automatizace značně pokročila, což ostatně prokázali všichni mluvčí konference.

Také byste chtěli modernizovat váš sklad, ale chybí Vám know-how? Zúčastněte se našeho semináře Modernizace skladu v praxi, na kterém vám poradíme, které skladovací systémy a technologie budou pro vaši praxi těmi nejvhodnějšími.