Soutěž Manažer roku spěje do finále

11. 4. 2014

Již 24. dubna 2014 se na pražském Žofíně 72 finalistů nejprestižnější české manažerské soutěže dozví, kdo z nich nejlépe vyhověl kritériím hodnotitelů.

Vyhlašovateli 21. ročníku této tradiční soutěže jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace, která je zároveň jejím organizátorem.

Vítěz finálového klání by měl vynikat nejen svou osobností a způsobilostí, ale i osobním přínosem pro firmu, podnikatelskými výsledky a konkurenceschopností firmy, schopností čelit krizi, celospolečenskými přínosy, pracovně-sociálními a vzdělávacími aktivitami a environmentálním přístupem jím řízené společnosti. Jednou z podmínek účasti je také vykonávání manažerské funkce po dobu nejméně 3 let.

Také letos pořadatelé udělí tituly Manažer odvětví, Mladý manažerský talent do 35 let, Vynikající manažer malé a střední firmy, Manažerka roku a Manažer roku. Finalisté již také zvolili laureáta anticeny: získala ji korupce a klientelismus. 

Jedním z mediálních partnerů soutěže je i odborný časopis Statutární zástupce firmy, který již třetím rokem vydává Nakladatelství FORUM. Ve dvouměsíčníku určeném pro vrcholové manažery a členy statutárních orgánů naleznete užitečné informace o změnách ve firemní legislativě i rady pro zlepšení svých manažerských dovedností.