Spolehliví sluhové, ale krutí pánové: Excel, Word a PowerPoint

18. 4. 2014

Přenechte rutinní náplň své pracovní činnosti šikovným aplikacím, abyste se mohli věnovat kreativním profesním výzvám, na které jsou všechny stroje krátké. Objevte skrytý potenciál zdánlivě známých editorů Excelu, Wordu a PowerPointu na našich e-Seminářích.

Většina zaměstnanců stráví i několik hodin týdně své pracovní doby řešením problémů souvisejících s nedokonalým zvládnutím práce na počítači. Základní funkcí jednotlivých počítačových programů by přitom mělo být naopak práci člověku usnadňovat a urychlovat. Zbytečně se tedy vystavujeme stresovým situacím, které zároveň nepříjemně narušují pracovní atmosféru. Pokud jste se rozhodli začarovaný kruh přetnout, pokročit na vyšší než základní uživatelskou úroveň, naučit se používat nové nástroje a funkce, lépe porozumět možnostem editorů, pak Vás rádi podpoříme ve Vašem odhodlání prostřednictvím našich e-Seminářů.

Nespornou výhodou e-Seminářů v podobě elektronicky zasílaných lekcí je, že jednotlivé lekce můžete studovat kdykoliv a kdekoliv, tempem, které Vám vyhovuje. Ke každé lekci si můžete stáhnout také kontrolní cvičení, jehož prostřednictvím si ověříte, nakolik jste již probíranou látku zvládli.

1. lekci e-Semináře Jak pracovat v Excelu efektivněji a rychleji Vám zašleme již v pátek 2. května 2014. e-Seminář Jak pracovat ve Wordu efektivněji a rychleji odstartuje v pátek 9. května 2014 a trojici nejpoužívanějších editorů završí e-Seminář Jak pracovat v PowerPointu efektivněji a rychleji, který zahájíme v pátek 23. května 2014. Podrobnější informace o jednotlivých e-Seminářích, sestávajících vždy ze čtyř praktických lekcí, naleznete na našem webu, kde si je můžete také objednat.