Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Manuál provozovatele budovy. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Přinášíme Vám požadavky na umístění hasicího přístroje.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Konference: Bezpečný provoz budovy v roce 2019

Hledáte způsoby, jak úsporně, efektivně a bezpečně spravovat vaši budovu? Potřebujete se zorientovat v revizích technických zařízení, jež přijdou v roce 2019? Chcete vyladit své bezpečnostní a dohledové systémy? Připravit se na kontroly inspekce tak, že vás pokuty minou velkým obloukem? Přinášíme vám další konferenci pod záštitou úspěšné publikace Manuál provozovatele budovy, na které se budete moci podělit o své zkušenosti s řadou odborníků z praxe.

Zjistit více

Praktické materiály

Praktické vzory a návody určené pro vlastníky a správce nemovitostí využijete ve své každodenní praxi! Podklady si můžete stáhnout, editovat dle libosti a v případě potřeby okamžitě použít. Naleznete je pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály