Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Osobní odpovědnost a rizika statutárních zástupců a ředitelů. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Využívá vaše firma v rámci podnikání automobil? Přinášíme vám ověřené tipy pro efektivní firemní mobilitu, kde se mimo jiné dozvíte, jak v době pandemie postupovat při údržbě aut.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Konference: Velká novela pro firmy od 1. 1. 2021 a její nekompromisní dopady

Lavina změn v novele zákona o obchodních korporacích je na spadnutí a smete každou firmu, která jen trochu podcení přípravu (a to vám pak nepomůže ani horská služba)! Nejzásadnější změny dopadnou na pravidla pro rozdělování a výplatu podílů na zisku, smlouvu o výkonu funkce nebo požadavky ke schůzím valných hromad. Bude toho ale mnohem víc – nečekejte na zázrak a připravte se na největší změny za poslední léta s námi!

Konference se koná 3. 11. 2020 v Praze a pro vás jako odběratele publikace platí speciální sleva 1 000 Kč, stačí uvést v objednávce heslo prémiového předplatitele!

Zjistit více

Praktické materiály

Všechny vzory, formuláře, vnitřní předpisy, kalkulačky a legislativu máte kdykoli k dispozici. Ukázku vzorů naleznete pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály