Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Osobní odpovědnost a rizika statutárních zástupců a ředitelů. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Jako bonus získáváte záznam webináře Zaměstnavatel v době GDPR: Jak vést povinnou dokumentaci!

Objednejte si prémiovou verzi a získejte tak přístup k nahrávce!

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Konference: Jak zvládnout kontroly firem v roce 2019

Očekávají se kontroly dodržování pravidel GDPR, v pozornosti bude finanční úřad i „ČOIka“. Pohodlně Vám proto zprostředkujeme všechny informace o tom, co se po Vás bude při kontrolách v roce 2019 vyžadovat. Připravte se včas!

Pro prémiové předplatitele publikace platí speciální sleva 20 %!

Zjistit více


Doporučujeme - obrázek

Workshop: Efektivní asertivní komunikace v praxi

Stresují vás setkání s nepříjemnými klienty? Vytáčejí vás kolegové či podřízení? Naučte se zvládat konflikty a prosadit svůj názor. Suchá teorie vám nepomůže, náš interaktivní seminář se zkušenou koučkou ano!

Pro prémiové předplatitele publikace platí speciální sleva 10 %!

Zjistit více


Doporučujeme - obrázek

Seminář: Evidence docházky v otázkách a odpovědích

Zákoník práce ukládá zaměstnavatelům evidenční povinnost pracovní doby. Na co všechno se vztahuje a musí být evidovány i přestávky v práci? Kdy může zaměstnavatel nařídit práci přesčas a musí s ní zaměstnanec souhlasit? V problematice evidence pracovní doby je řada nejasností, se kterými se zaměstnavatelé dennodenně v praxi potýkají – udělejte si v nich jasno!

Pro prémiové předplatitele publikace platí speciální sleva 10 %!

Zjistit více

Praktické materiály

Všechny vzory, formuláře, vnitřní předpisy, kalkulačky a legislativu máte kdykoli k dispozici. Ukázku vzorů naleznete pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály