Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu časopisu Integrace a inkluze ve školní praxi. Kromě aktuálního čísla v elektronické podobě získáte také roční archiv a řadu užitečných nástrojů.

Bonus!

Kyberšikana je šířícím se problémem na stále více školách. Zúčastněte se online kurzu, který pro Vás připravilo Národní centrum bezpečnějšího internetu. Projděte si sadu 12 krátkých online lekcí na vybraná klíčová témata elektronické bezpečnosti a prevence. Klikněte zde.

Bonus!

Jako bonus získáváte unikátní 20% slevu na vzdělávací kurz Specialista na řešení školní šikany a kyberšikany akreditovaný MŠMT pod vedením předního odborníka PhDr. Michala Koláře. Kurz se skládá ze dvou seminářů, dvou webinářů a e-learningu.

Pro uplatnění slevy uveďte do objednávky heslo prémiového předplatitele.

Aktuální vydání říjen 2018

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Konference: Společné vzdělávání pod lupou
Inkluzivní novela, kompetence asistentů, dozvuky GDPR


Zúčastněte se celostátní konference věnované inkluzivnímu vzdělávání. Víte, jaký je rozdíl v kompetencích školních asistentů a asistentů pedagoga? Jaké povinnosti přinese další novela inkluzivní vyhlášky? Jak nastavit vzdělávání nadaných žáků ve vaší škole? Přijďte se zorientovat, prodiskutovat své problémy a nabrat novou energii během příjemně stráveného dne!

Pro prémiové předplatitele časopisu Integrace a inkluze ve školní praxi platí sleva 500 Kč.

Přihlásit se

Praktické materiály

Archiv