Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Nástroje IT manažera. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Přinášíme Vám praktické návody, jak zabezpečit data v souladu s GDPR ve Vaší společnosti.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Seminář: IT jako nástroj pomsty neloajálního zaměstnance
Zabezpečte firemní IT (nejen) před svými zaměstnanci


Zcela zásadní bezpečnostní riziko každé organizace představují její vlastní zaměstnanci. Důvěrně znají prostředky a data, s nimiž denně pracují, a kdykoliv je mohou použít vědomě či nevědomě v neprospěch zaměstnavatele. Neriskujte zbytečně a zabezpečte svá interní data před nejčastějším viníkem kybernetického ohrožení! Jak na to poradí seminář IT jako nástroj pomsty neloajálního zaměstnance.

Praktické materiály

IT dokumentace, vzorové osnovy, formuláře interních nařízení a legislativu vztahující se ke správě ICT využijete ve své každodenní praxi! Podklady si můžete stáhnout, editovat dle libosti a v případě potřeby okamžitě použít – stačí následovat tento odkaz:

ikona Praktické materiály