Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Nástroje IT manažera. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Přinášíme Vám praktický příklad s komentářem pro pseudonymizaci a anonymizaci dat.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Seminář: Bitcoin a další kryptoměny v praxi

Kryptoměny v posledních letech zažívají obrovský boom, který neustane ani v budoucnu. Jaké výhody může bitcoin spolu s dalšími elektronickými penězi přinést v podnikání i osobním životě? Proč se neděsit padajících kurzů? Jak digitální měny bezpečně využívat v souladu s legislativou? Odpovědi na tyto a další otázky vám poskytne spoluzakladatel advokátní kanceláře Blockchain Legal – ta se jako jedna z prvních v ČR věnuje propojení práva a moderních technologií včetně kryptoměn.

Zjistit více

Praktické materiály

IT dokumentace, vzorové osnovy, formuláře interních nařízení a legislativu vztahující se ke správě ICT využijete ve své každodenní praxi! Podklady si můžete stáhnout, editovat dle libosti a v případě potřeby okamžitě použít – stačí následovat tento odkaz:

ikona Praktické materiály