Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Pohotový společník personalisty. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Tentokrát Vám přinášíme aktuální číslo Moderního HR Managera!

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Konference - Hlídací pes pro personalisty: Bouřlivé změny v pracovním právu 2019/2020

Víte o všech legislativních změnách, které zásadně ovlivní vaši práci personalisty? Aby vám nic neuniklo, připravili jsme pro vás konferenci nabitou praktickými informacemi o všech legislativních změnách, které na vás číhají. Jaká pravidla nově platí pro zaměstnávání cizinců a jakých vládních programů můžete využít? Jak se změní vaše povinnosti od 1. 1. s e-neschopenkou a co přinese novela zákoníku práce? Jaké praktické dopady na vás mají rozhodnutí SDEU? Na této konferenci pro personalisty nesmíte chybět!

Zjistit více

Praktické materiály

Všechny vzory, formuláře, vnitřní předpisy, kalkulačky, legislativu a judikáty včetně odborného komentáře máte kdykoli k dispozici. Ukázku vzorů naleznete pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály