Pozor! Pouze s prémiovou verzí můžete naplno využít potenciálu multimediální publikace Pohotový společník personalisty. Kromě aktuálního vydání v elektronické podobě získáte také řadu užitečných nástrojů a bonusů.

Bonus!

Pouze Vy jako prémioví předplatitelé máte bonusové materiály zdarma. Tentokrát pro vás máme Vzory k zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Každý zaměstnavatel s 25 a více pracovníky musí povinně zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Jak správně vše evidovat a vyhnout se zbytečnému papírování? Stáhněte si praktické vzory.

Publikace

Doporučujeme

Doporučujeme - obrázek

Stravenky a plat už nerozhodují, image zaměstnavatele ano
Seminář: Employer branding: Jak vybudovat značku atraktivního zaměstnavatele?

Microsoft, Škoda Auto nebo Google – o místo v těchto firmách se uchazeči perou. Ve zbytku firem to je přesně naopak. Přitom jedině image zaměstnavatele Vás dnes už může zachránit od permanentního nedostatku lidí! Jak konkrétně budovat pověst zaměstnavatele a co všechno hraje roli? Přihlaste se na praktické školení se zkušeným lektorem Markem Velasem!

Zjistit více

Praktické materiály

Všechny vzory, formuláře, vnitřní předpisy, kalkulačky, legislativu a judikáty včetně odborného komentáře máte kdykoli k dispozici. Ukázku vzorů naleznete pod tímto odkazem:

ikona Praktické materiály