Velká školní soutěž

Vyhrajte úžasné ceny pro vaši školu!

Školní rok je zpět a my vám přinášíme možnost vyhrát! Objednejte si cokoli z nabídky pro školy na webech www.forum-media.cz a www.eduardo.online a vaše objednávka bude zařazena do slosování o hodnotné ceny od našich partnerů. 

 

Jak soutěž funguje?

  • Nemusíte se nikde registrovat
  • Každá objednávka školského produktu a každá objednávka provedená školou bude automaticky zařazena do slosování o ceny
  • Každá objednávka znamená šanci vyhrát - tedy čím více objednávek, tím větší šance vyhrát
  • Na hodnotě objednávky nezáleží
  • Akce se vztahuje na kompletní nabídku pro školy od Nakladatelství FORUM (všechny vzdělávací akce, odborné publikace i časopisy a e-magazíny) a kompletní nabídku pro školy od Eduardo (všechny webináře, videokurzy i e-learningy)
  • Týká se všech objednávek uskutečněných od 24. 8. do 15. 9. 2020
  • Výherci budou náhodně vybráni počítačovým algoritmem po skončení soutěže

 

Ceny soutěže:

 

 

Hlavní cena: Vstup pro celou třídu do vědecko - zábavního centra iQLANDIA

Čtyři patra expozic s více než 400 interaktivními exponáty z oblasti astronomie, geologie, fyziky, chemie, biologie, zeměpisu či matematiky. Přibližte vědu hravou formou!

Vhodné pro děti od osmi let.

 

 

2. místo: Vstup pro celou třídu do vědecko - zábavního centrum pro nejmenší iQPARK

Stovky interaktivních exponátů na ploše čtyř podlaží mají jednoduché a intuitivní ovládání, díky kterým si prostřednictvím hry osvojí základy fyziky či chemie i ti nejmenší badatelé.

Vhodné pro děti od tří let.

 

  

 

3. místo: Příběh kapky vody od NovaDida

Soubor didaktických materiálů pro výuku v MŠ a 1. stupni ZŠ, zaměřený na seznámení dětí s vodou v přírodě, odkud se bere, kde pomáhá, škodí, jak vodu lidé mohou užívat a chránit.

 

 

Partneři soutěže:

 

Posláním obecně prospěšné společnosti IQLANDIA je popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu, zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti.
Cílem společnosti je pozitivně ovlivňovat postoj k přírodovědným a technickým oborům, zvýšit zájem o jejich studium a podporovat myšlenku trvale udržitelné společnosti.

 

Vydavatelství NovaDida, spol. s r. o. vydává původní české didaktické pomůcky pro mateřské, základní a střední školy. Jejich autory jsou učitelé s mnohaletou praxí. 

Prostřednictvím pomůcek NOVADIDA vytváříme učitelům a dětem prostor pro komunikaci tváří v tvář, podporujeme schopnost dětí vyjadřovat svoje pocity, myšlenky, názory. Učíme děti mluvit, milovat svůj rodný jazyk a rozumět mu. Tvorbou papírových pomůcek vytváříme rovnováhu mezi papírem a technologiemi.